הפנינג משפחות

איזה כיף זה זמן איכות עם המשפחה! להגיע ביחד למדשאה ענקית, מלאה בחוויות, מתנפחים, עמדות מגניבות ופעילויות, לראות את החיוך המאושר של הילדים שלנו ולצפות בהם משחקים ונהנים. זו, בדיוק המומחיות שלנו!

אם אתם צריכים לארגן אירוע משפחות לישוב/קיבוץ/שכונה ואתם אובדי עצות או מחפשים את האירוע שכולם ידברו עליו.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים עכשיו

הפנינג משפחות 3

בין אם האירוע בבריכה, במדשאה, במתנ"ס השכונתי או בפארק ענק בעיר שלכם, אנחנו יודעים לתת את המענה בצורה הטובה ביותר. החברה שלנו מתמחה בהפקת הפנינג משפחות עם ניסיון של למעלה מ30 שנה.

ניתן לכם מענה מא' ועד ת', אירוע שיכלול מתנפחים לילדים, עמדות יצירה מגניבות לכל המשפחה, שולחנות משחק, עמדות ירי משוכללות, פארק על גלגלים מיוחד במינו ועוד שלל רחב של אטרקציות לאירועים.

באירוע מסוג זה, ישנם גילאים שונים ומגוונים מגילאי גן ועד סיום יסודי ואפילו תחילת החטיבה לפעמים, לכן חשוב לבנות אירוע המותאם לקשת הגילאים הרחבה הזו. החלוקה מתחלקת ל3 שכבות גיל שונות. הראשונה היא גילאי גן ועד כיתה א', השנייה היא כיתה א' ועד כיתה ד' והשלישית היא כיתה ד' ומעלה. בעת תכנון האירוע חשוב להקפיד להביא תוכן מספק לכל אחת משכבות הגיל האלה בהתאמה לכמות המשתתפים שיש מכל שכבת גיל.

לצורך ההמחשה, לגילאי גן האטרקציות המתאימות ביותר הינם פינת ג'ימבורי לגיל הרך, עמדות יצירה בהכנה עם ההורים, עמדות הפרחת בועות סבון וגם אפשר לשלב מתנפחים המתאימים לגיל הרך, מתנפחי קפיצה או מתנפח מגלשה נמוכה.

לשכבת הגילאים הבינונית מומלץ להזמין מתקנים מתנפחים כמו אתגרונים, מגלשות, מתנפחי משחק ומתנפחי קפיצה, בנוסף ניתן להזמין גם סדנאות יצירה, מופעים לילדים, סדנאות כמו ג'אגלינג/תיפוף, פינת ליטוף, ביתני יריד אמריקאיים הכוללים פרסים, פארק מטורף על גלגלים ועוד.

שכבת הגיל האחרונה היא השכבה המסובכת ביותר מבחינת תוכן האירוע,

הילדים בגילאים אלו כבר גדולים לתפיסתם ואינם משתפים פעולה עם המון מהאטרקציות הקיימות כיום בשוק.

כשמתכננים אירוע לשכבת הגילאים הנוכחית צריך להזמין אטרקציות מיוחדות אשר ייתנו הרגשה לילדים שהאטרקציות הנ"ל הוזמנו ומותאמות במיוחד בשבילם.

היינו ממליצים להזמין מתקנים מתנפחים אתגריים כמו קיר טיפוס, בנג'י ראן או הפל אותי, בנוסף שולחנות משחק ,משחקי מולטימדיה וסימולאטורים מיוחדים, ניתן להוסיף גם משחקי מציאות מדומה. טרנד חדש שנכנס כעת הוא המשחקים האינטראקטיביים אשר מתאימים מאוד לשכבת הגיל הזאת בגלל הכיף והתנודה שהאטרקציות האלה מספקות.

בנוסף קיימות אצלנו אטרקציות מיוחדות הכוללות עמדות ירי מגניבות.

בנוסף לתוכן האירוע, אנו ממליצים לדאוג למעטפת שמחה וצבעונית ולהזמין הולכי קביים, דמויות שטח ועמדות צילום מיוחדות אשר יוסיפו צבע לאירוע.

לפרטים נוספים והזמנות השאירו פרטים עכשיו

הפנינג משפחות 1
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן